+48 502 327 667 kkshotokan@onet.eu FACEBOOK

2020-2021

KONSULTACJE KATA I KUMITE
Pokrzywna 13-15.11.2020
W dniach od 13-15.11.2020 roku w Hotelu wypoczynkowym SPA w Pokrzywnej, odbyło się ostatnie w tym roku otwarte zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej Młodzików, oraz Kadry Marszałkowskiej Opolszczyzny w Karate. W zgrupowaniu uczestniczyła liczna grupa karateków z następujących klubów: LZS Zarzewie Prudnik, Nidan Zawadzkie, Stowarzyszenie Sympatyków Sztuk Walki „Bushido” Kędzierzyn-Koźle oraz Klub Karate-do Shotokan Krapkowice. Celem zgrupowania było podniesienie i doskonalenie poziomu sportowego uczestników. Zawodnicy pracowali bardzo intensywnie podczas treningów, był również czas na relaks w basenie. Nasz Klub reprezentowali: Fabian, Marek, Jakub, Wojciech. Podczas zgrupowania opiekę oraz zajęcia prowadzili shihan Tadeusz Brudniak, Oskar Łuczkiewicz oraz Zdzisław Tupko. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za miło spędzony czas. Praca z takimi zawodnikami oraz trenerami to sama przyjemność.
KONSULTACJE KATA I KUMITE
Pokrzywna 23-25.10.2020 
W dniach 23-25.10.2020 roku w Pokrzywnej w Ośrodku Wypoczynkowym „Sudety”, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa odbyło się kolejne w tym roku konsultacje szkoleniowe kata i kumite Kadry Wojewódzkiej Opolszczyzny. W zgrupowaniu uczestniczyła grupa karateków z klubów: LKS Zarzewie Prudnik, Stowarzyszenie Sympatyków Karate „Bushido” Kędzierzyn-Koźle, Nidan Zawadzkie, Klubu Karate-do Shotokan w Krapkowicach. Celem zgrupowania było podniesienie poziomu sportowego uczestników i przygotowanie do  Mistrzostw Polski Juniorów. Nasz klub reprezentowali: Michał, Marek, Marcin, Fabian. Był czas na ciężką pracą oraz na relaks. Zawodnikom dziękujemy za zaangażowanie i zdyscyplinowanie podczas treningów kadrze trenerskiej za super atmosferę podczas zgrupowania. Zajęcia prowadzili: shihan Tadeusz, Oskar, Zdzisław.

SEMINARIUM KATA
Głubczyce 25-27.09.2020
W dniach od 25-27.09.2020 roku w Głubczycach  odbyło się Seminarium kata prowadzone przez Maestro Santo Torre z Włoch 8 dan. Organizatorem zgrupowania był LZS Karate-do Głubczyce Janusz Hołda. W trakcie seminarium odbyły się konsultacje treningowe kata Kadry Wojewódzkiej Młodzików Opolszczyzny. Celem konsultacji był udział w seminarium szkoleniowym prowadzonym przez Maestro Santo Torre mające na celu podniesienie poziomu technicznego kata. Opiekę nad zawodnikami kadry pełnił trener koordynator shihan Tadeusz Brudniak. W seminarium uczestniczyli karatecy z różnych regionów Polski oraz Europy. Podczas seminarium ćwiczono  kata  Unsu, Kanku Sho oraz Gankaku.W zajęciach  nasz klub reprezentowali:Julia, Marta,Wojtek,Jakub. Dziękuję naszym podopiecznym za zaangażowanie podczas treningów. Udział w seminarium był realizowany w ramach działań wspieranych przez Gminę Krapkowice.
 KONSULTACJE SZKOLENIOWE KATA I KUMITE
 Pokrzywna 04-06.09.2020
Po letnim zgrupowaniu we Władysławowie od 4-9.09.2020r., trenujemy w okolicach Gór Opawskich w ośrodku "Sudety". Kadra Opolszczyzny z klubów: LKS Zarzewie Prudnik, Stowarzyszenie Sympatyków Karate „Bushido” Kędzierzyn-Koźle, Nidan Zawadzkie oraz Klubu Karate-do Shotokan w Krapkowicach w pełnym składzie wraz ze swoimi sensei Jolantą Tadeuszem, Oskarem, Zdzisławem realizowała program szkoleniowy i doskonaliła umiejętności ćwicząc kata, kumite. Jak to pieknie napisała sensei Jola. „Karate to nasze życie, szacunek do drugiego człowieka, praca nad sobą w naszej codzienności. Dziękujemy za to, że wytrwaliście w intensywności naszych oddziaływań, że daliście radę i pracowaliście nad sobą samym i swoją drogą w karate”. Pomimo ciężkich treningów  pamiętaliśmy o urodzinach i chrzcie czarnego pasa. Był także czas na relaks i SPA. Klub nasz reprezentowali: Wojtek, Marta, Jakub, Michał, Marek, Marcin, Fabian.

Nasi partnerzy