+48 502 327 667 kkshotokan@onet.eu FACEBOOK

2012-2013

SPOTKANIE W URZĘDZIE MARSZAŁKOWSKIM
2013 Opole
Dniu 5 grudnia 2013 roku w Urzędzie Marszałkowskim na zaproszenie Marszałka Województwa Opolskiego odbyło się spotkanie z medalistami Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, Mistrzostw Polski oraz dziesięcioma najlepszymi sekcjami sportowymi Województwa Opolskiego. W spotkaniu uczestniczyli medaliści Mistrzostw Polski w kategorii juniora młodszego różnych dyscyplin sportowych. Zaproszenie na to spotkanie z naszego klubu otrzymał zawodnik Michał Kowalewicz oraz trener Zdzisław Tupko. Za osiągnięcia w roku 2013 z rąk Wicemarszałek Pani Barbary Kamińskiej Michał Kowalewicz otrzymał list gratulacyjny oraz bon towarowy na sprzęt sportowy, a trener Zdzisław Tupko otrzymał list gratulacyjny. Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym i życzymy podobnych osiągnięć w roku 2014.
STYPENDIA SPORTOWE I NAGRODY
2013 Krapkowice
W Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów sportowych i nagród. Zawodnicy naszego klubu: Izabela Piechota, Łukasz Szetela, Arkadiusz Tupko, Michał Kowalewicz, Michał Borkowski  i Beniamin Strzelecki otrzymali stypendia sportowe ufundowane przez Gminę w Krapkowicach za osiągnięcie wysokich wyników sportowych w roku 2013. W gronie nagrodzonych za wysokie wyniki sportowe oraz osiągnięcia w działalności sportowej znalazł się też nasz trener Zdzisław Tupko. Stypendia wypłacane będą od 01 lutego do 31 grudnia 2014 roku. Wszystkim nagrodzonym życzymy dalszych sukcesów w sporcie, jak również w życiu osobistym.
STYPENDIA SPORTOWE I NAGRODY
2012 Krapkowice
Dnia 28.08.2012r. w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów sportowych i nagród. Podsumowania za osiągnięte wyniki sportowe w imieniu Burmistrza Krapkowic dokonał sekretarz Gminy Krapkowice Pan Harald Broll. Zawodnicy naszego klubu: Izabela Piechota, Łukasz Szetela, Michał Kowalewicz, Beniamin Strzelecki i Patryk Wocka otrzymali stypendia sportowe ufundowane przez Gminę w Krapkowicach za osiągnięcie wysokich wyników sportowych w roku 2012. W gronie nagrodzonych za wysokie wyniki sportowe oraz osiągnięcia w działalności sportowej znalazł się też nasz trener Zdzisław Tupko. Wszystkim nagrodzonym życzymy dalszych sukcesów w sporcie, jak również w życiu osobistym. Przed nami nowy okres przygotowawczy oraz startowy, wierzymy że będzie równie udany jak poprzedni.

Nasi partnerzy