+48 502 327 667 kkshotokan@onet.eu FACEBOOK

2017-2018

ZGRUPOWANIE KADRY WOJEWÓDZKIEJ
Pokrzywna 19-21.10.2018 
W dniach 19-21.10.2018r. w Pokrzywnej w Ośrodku Wypoczynkowym Mieszko, odbyło się ostatnie w tym roku zgrupowanie zawodników wojewódzkiej kadry juniora młodszego i młodzieżowca. W zgrupowaniu tym brali udział zawodnicy z klubów z Głubczyc, Kędzierzyna-Koźla, Krapkowic, Zawadzkiego i Prudnika. Klub Karate-do Shotokan z Krapkowic reprezentowali: Marta Cieślak, Michał Szostecki, Julia Wocka. Zajęcia treningowe prowadził shihan Tadeusz Brudniak. Jedna z naszych zawodniczek skomentowała udział w zgrupowaniu w następujący sposób: Najważniejsze na zgrupowaniu jest dobra atmosfera i wzajemna pomoc, czego nie brakuje na naszym zgrupowaniu. Podstawowym talentem każdego uczestnika zgrupowania jest uśmiech na twarzy i chęć pracy. Mimo iż tatami było mokre od potu, każdy z zadowoleniem wychodził z sali. Śniadanie, obiad i kolacja to nieodłączny element, który daje zadowolenie dla żołądka i energię na trening. Możliwość ćwiczenia z rówieśnikami z różnych klubów, z innymi umiejętnościami nie jest przeszkodą a wręcz podnosi nasze doświadczenie. Dziękujemy wszystkim trenerom za cały sezon podczas, którego prowadzili zajęcia z naszymi podopiecznymi w szczególności dla: Tadeusza Brudniaka, Jolanty Brudniak, Oskara Łuczkiewicza. Dla takich zawodników oraz wspólnie spędzonych chwil warto poświęcać każdy czas.
SEMINARIUM KATA
Głubczyce 21-23.09.2018 
W dniach od 21-23.09.2018 roku w Głubczycach odbyło się seminarium kata prowadzone przez Maestro Santo Torre z Włoch. W seminarium uczestniczyli karatecy z różnych regionów Polski oraz Europy. Udział w seminarium wzięli między innym Julia Wocka i  shihan Zdzisław Tupko. Podczas treningów ćwiczono elementy Kihon oraz kata Heian, Bassai Dai, Jion, Gankaku, Sansai, Unsu.Udział w seminarium był realizowany w ramach działań wspieranych przez Gminę Krapkowice.
II LETNIE ZGRUPOWANIE KARATE
Pokrzywna 14-16.09.2018
W dniach 14-16.09.2018r. w Pokrzywnej - Złoty Potok, odbyło się II Letnie zgrupowanie zawodników kadry wojewódzkiej młodzików, młodzieżowców, juniorów młodszych oraz młodzieżowców. W zgrupowaniu tym brali udział zawodnicy z klubów z Głubczyc, Kędzierzyna-Koźla, Krapkowic, Zawadzkiego i Prudnika. Klub Karate-do Shotokan z Krapkowic reprezentowali: Marta Cieślak, Jakub Neiner, Wojtek Nowak. Zajęcia treningowe prowadził shihan Tadeusz Brudniak oraz sensei Jolanta Brudniak. Celem zgrupowania było podniesienie poziomu sportowego uczestników i przygotowanie do okresu startowego II połowy  2018r.
ZGRUPOWANIE KADRY OPOLSZCZYZNY
Pokrzywna 18-23.08.2018 
W dniach 18-23.08.2018r. na terenie obiektów w Pokrzywnej - Złoty Potok, odbyło się otwarte zgrupowanie zawodników kadry Opolszczyzny. W zgrupowaniu tym brali udział zawodnicy z klubów z Głubczyc, Kędzierzyna-Koźla, Krapkowic, Zawadzkiego i Prudnika. Klub Karate-do Shotokan z Krapkowic reprezentowali: Marta Cieślak, Jakub Neiner, Wojtek Nowak. Zajęcia treningowe prowadził shihan Tadeusz Brudniak, Jolanta Brudniak, Oskar Łuczkiewicz, Zdzisław Tupko. Dodatkowo opiekę nad dzieciakami pełniła sensei Beata Luczkiewicz. Miło spędzony czas podczas treningów oraz czasu wolnego.
ZGRUPOWANIE KADRY WOJEWÓDZKIEJ
Pokrzywna  07-12.07.2018
W dniach od 07-12.07.2018r. w Ośrodku Wypoczynkowym "Chrobry" w Pokrzywnej zebrali się reprezentanci kadry wojewódzkiej w kategorii młodzik, junior młodszy i młodzieżowiec z Krapkowic, Zawadzkiego, Kędzierzyna, Głubczyc i Prudnika. Pod okiem sensei Jolanty i Tadeusza Brudniak oraz Oskara Łuczkiewicz przyszło im zmagać się z codziennymi sportowymi i rekreacyjnymi wyzwaniami. Klub Karate-do Shotokan z Krapkowic reprezentowali: Jakub Neiner, Marta Cieślak, Wojciech Nowak.
KONSULTACJE TRENINGOWE KARATE
Pokrzywna  31.05 – 02.06.2018
W Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym   SUDETY w Pokrzywnej odbyły się konsultacje treningowe dla zawodników kadry wojewódzkiej młodzików i młodzieżowców. Celem konsultacji było podniesienie poziomu sportowego uczestników i przygotowanie do okresu startowego 2018. W zgrupowaniu tym brali udział zawodnicy z klubów z Głubczyc, Kędzierzyna-Koźla, Krapkowic i Prudnika. Klub Karate-do Shotokan z Krapkowic reprezentowali: Jakub Neiner, Marta Cieślak, Wojciech Nowak, Julia Wocka. Zajęcia treningowe prowadzili shihan Tadeusz Brudniak oraz sensei Oskar Łuczkiewicz.
ZGRUPOWANIE KADRY WOJEWÓDZKIEJ MŁODZIKÓW, JUNIORÓW I MŁODZIEŻOWCÓW
Pokrzywna 13-15.04.2018
W dniach 13-15.04.2018r. w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Sudety, odbyło się zgrupowanie kadry wojewódzkiej młodzików, juniorów i młodzieżowców w karate. W zgrupowaniu tym brali udział zawodnicy z klubów z Głubczyc, Kędzierzyna-Koźla, Krapkowic i Prudnika. Klub Karate-do Shotokan z Krapkowic reprezentowali: Jakub Neiner, Marta Cieślak, Wojciech Nowak, Julia Wocka. Zajęcia treningowe prowadzili shihan Tadeusz Brudniak i sensei Marek Chwiralski.

ZGRUPOWANIE KARATE
21-26.02.2018 Pokrzywna
W dniach 21-26.01.2018r. w Villi Daglesia odbyło się zgrupowanie Karate. Prowadzący zajęcia shihan Tadeusz Brudniak oraz sensei Jolanta Brudniak kolejny raz pokazali podopiecznym, że w czasie   ferii można spędzić czas aktywnie i sportowo. Był czas na  treningi, zabawę oraz  wędrówki. W zgrupowaniu uczestniczyli karatecy z KKS Krapkowice, Bushido Kędzierzyn-Koźle, Nidan Zawadzkie i Zarzewie Prudnik. Dziękujemy prowadzącym za ciekawe zajęcia oraz profesjonalną opiekę. Nasz Klub reprezentowali: Jakub Neiner, Marta Cieślak, Wojciech Nowak.
SEMINARIUM  KUMITE
Zawadzkie 12-13.01.2018 
W dniach 12-13.01.2018 r. w Zawadzkiem odbyło sie Seminarium kumite, którego organizatorem był Klub Karate Nidan z Zawadzkiego.  W treningach wzięło udział 100 uczestników z różnych klubów z  Polski. Zajęcia prowadzone przez sensei Janusza Harast z Łodzi. Z naszego klubu udział w zgrupowaniu brali: Jakub Neiner, Marta Cieślak, Wojtek Nowak, Filip Bień, Julia Wocka i Michał Szostecki. Miła atmosfera, ciekawe treningi. Dziękuję wszystkim za poświecony czas oraz zaangażowanie podczas treningów. Panu Krzysztofowi za pomoc przy dowozie na Seminarium.
ZGRUPOWANIE KADRY NARODOWEJ KATA
Głubczycach 14-17.09.2017
W dniach 14.09 - 17.09.2017 w Głubczycach odbyło się otwarte zgrupowanie kadry narodowej kata Polskiego Związku Karate. Treningi prowadzone były przez znanego szkoleniowca, byłego trenera włoskiej kadry narodowej, Maestro Santo Torre. W zgrupowaniu kadry uczestniczyło dwóch naszych reprezentantów: Izabela Piechota i Michał Kowalewicz. Ponadto od 15-17.09.2017r. odbyło się seminarium z Maestro Santo Torre, w którym uczestniczyli karatecy z różnych regionów Polski. Nasz Klub reprezentowali sensei Zdzisław Tupko oraz Wojciech Nowak.
ZGRUPOWANIE KARATE
Turawa 12-17.08.2017
W dniach od 12.08-17.08.2017 roku w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym     "Strażak"  w Turawie spotkali się karatecy z opolskich klubów z Głubczyc, Kędzierzyn- Koźle, Krapkowic, Zawadzkiego, Prudnika. W zgrupowaniu uczestniczyło pięciu podopiecznych naszego klubu: Marta Cieślak, Wojtek Nowak, Wiktoria Bauch, Jakub Neiner, Łukasz  Rydzanicz. Celem zgrupowania było podniesienie poziomu wyszkolenia sportowego uczestników i przygotowanie do okresu startowego 2017. Zajęcia prowadzone przez shihana Tadeusza Brudniak /trenera koordynatora Kadry Wojewódzkiej Młodzików/ oraz sensei Jolantę Brudniak. Dziękujemy za miło spędzony czas oraz opiekę jak również bardzo ciekawe zajęcia.

Nasi partnerzy