+48 502 327 667 kkshotokan@onet.eu FACEBOOK

2011-2012

ZGRUPOWANIE KADRY POLSKI
Dojo
Stara Wieś 15-18.12.2011
W Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo”-Stara Wieś w dniach od 15-18.12.2011 roku odbyło się zgrupowanie kadry Polski kadetów i juniorów przed Mistrzostwami Europy Karate WKF, które odbędą się w lutym w stolicy Azerbejdżanu Baku. W zgrupowaniu uczestniczyli nasi zawodnicy Izabela Piechota oraz Łukasz. Od decyzji trenerów kadry będzie zależało czy nasi zawodnicy będą mogli wystartować w tych zawodach. Tego im bardzo życzymy.
ZGRUPOWANIE KADRY POLSKI
Dojo
Stara Wieś 10-16.11.2011
Przed Mistrzostwami Europy w karate Shotokan  w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki "Dojo"-Stara Wieś odbyło się zgrupowanie kadry Polski kadetów, juniorów oraz seniorów. W zgrupowaniu tym uczestniczył nasz zawodnik Łukasz.Powołanie do kadry na Mistrzostwa Europy otrzymała również  Izabela Piechota. Gratulujemy i życzymy udanego startu w zawodach.
SEMINARIUM SZTUK WALKI I TECHNIK INTERWENCJI
Nysa 18.09.2011
Kolejny raz Nysa gościła funkcjonariuszy służby więziennej, policji, straży miejskiej, straży granicznej. W  zgrupowaniu uczestniczyło około 200 funkcjonariuszy. Głównym gościem, który prowadził seminarium był  Philippe Floch 10 dan z Francji-Modern Combat System. Zajęcia prowadzili także shihan Mirosław Kuświk 8 dan jiu-jitsu, Oleksandr Gorbatiuk mistrz sambo oraz sensei Cezary Pryga. Nasz klub reprezentował:  sensei Zdzisław Tupko, sensei Tomasz Grzegorski, sempai Adriana Stokłosa, sempai Izabela Piechota,sempai Mateusz Wandrowski, sempai Łukasz oraz sempai Wiktor Jaśkowski reprezentujący nasz klub i KPP w Krapkowicach. Jak zawsze organizator zadbał o bardzo  dobrą atmosferę w trakcie zgrupowania. Na zakończenie uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a trenerzy puchary.
ZGRUPOWANIE KADRY OPOLSZCZYZNY
Jarnotówek 09-11.09.2011
Kolejny raz zawodnicy z opolskich klubów karate brali udział w zgrupowaniu kadry Opolszczyzny, które odbywało się w Jarnołtówku. Wśród nich byli nasi podopieczni: Michał Kowalewicz oraz Michał Malinowski. Zajęcia prowadził shihan Tadeusz Brudniak. Celem zgrupowania było podniesienie poziomu technicznego zawodników oraz przygotowanie do startu w nowym sezonie startowym.
ZGRUPOWANIE KADRY OPOLSZCZYZNY
Pokrzywna 21-27.08.2011
W Pokrzywnej, w ośrodku "Sudety" odbyło się zgrupowanie kadry wojewódzkiej młodzików, w którym uczestniczyli zawodnicy naszego klubu: Michał Kowalewicz, Michał Malinowski oraz Izabela Piechota. Pod okiem trenera Tadeusza Brudniaka doskonalili oni swoje umiejętności w kata i kumite. Wrócili do domu pełni wrażeń i zadowoleni ze swoich osiągnięć. Zdjęcia z zgrupowania w tabeli.
ZGRUPOWANIE KARATE
Dojo
Stara Wieś 10-14.08.2011
   W dniach od 10-14.08.2011r w Dojo Starej Wsi odbyło się zgrupowanie kadry Polski oraz szkolenie dla trenerów i instruktorów ubiegających się o licencję trenerską na 2012 rok. Uczestnicy zgrupowania mieli możliwość trenowania w nowoczesnym Centrum Japońskich Sztuk Walki położonym w Przedborskim Parku Krajobrazowym. Zajęcia prowadzone przez shihana Santo Torre-trenera kadry narodowej kata Włoch, shihana Giuseppe Beghetto -prowadzący od wielu lat zajęcia w Polsce oraz trenerzy kadry Polski. Nasz klub reprezentowany był przez zawodników powołanych do kadry: Izabelę Piechotę, Łukasza i Patryka Wockę oraz sensei Zdzisław Tupko.
ZGRUPOWANIE KADRY NARODOWEJ KATA
Stara Wieś 03.11-08.11.2012
W pięknym  miejscu Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo–Stara Wieś”  w Starej Wsi odbywa się zgrupowanie Kadry Narodowej kata i kumite. W zgrupowaniu uczestniczą zawodnicy powołani z polskich klubów karate. Miło nam poinformować że wśród powołanych jest zawodniczka naszego klubu Izabela Piechota. Powołanie do kadry otrzymał również Łukasz jako zawodnik rezerwowy. Udział w zgrupowaniu jest jednym z etapów przygotowania do Mistrzostw Europy w karate Shotokan WSKA które odbędą się w Belgradzie w Serbii.
ZGRUPOWANIE KADRY OPOLSZCZYZNY MŁODZIKÓW
Krapkowice 14.09-16.09.2012
Po raz drugi w tym roku w Krapkowicach odbyło się zgrupowanie karate kadry młodzików z Opolszczyzny. W zgrupowaniu brali udział karatecy z opolskich klubów karate. Zajęcia prowadzone przez trenera koordynatora shihana Tadeusza Brudniaka. W zajęciach uczestniczyli również sensei Jolanta Brudniak, Izabela Piechota, Zdzisław Tupko. Podczas zajęć uczestnicy ćwiczyli elementy kumite oraz formy kata. Z naszego klubu powołania do kadry otrzymali Michał Kowalewicz oraz Beniamin Strzelecki. Słowa podziękowania dla naszych podopiecznych za godne reprezentowanie naszego klubu.
ZGRUPOWANIE KADRY OPOLSZCZYZNY MŁODZIKÓW
Krapkowice 30.08-01.09.2012
Od 30.08.do 01.09.2012 Krapkowice gościły zawodników kadry wojewódzkiej młodzików w karate WKF, z opolskich klubów karate. Zajęcia były prowadzone przez shihana Tadeusza Brudniaka-trenera koordynatora kadry. Podczas zgrupowania uczestnicy ćwiczyli formy kata oraz kumite. Powołanie do kadry wojewódzkiej z naszego klubu otrzymali Michał Kowalewicz oraz Beniamin Strzelecki. Ponadto w zajęciach uczestniczyła Izabela Piechota oraz Julia Wocka. Po ciężkiej pracy na treningach uczestnicy mieli okazję zrelaksować się na pływalni Delfin w Krapkowicach. Uczestnikom zgrupowania podobał się pobyt w naszym mieście. Już dzisiaj wiemy, że w dniach 14-16.09.2012r będziemy gościć ponownie zawodników kadry młodzików, a także juniorów.
ZGRUPOWANIE KADRY OPOLSZCZYZNY
Pokrzywna 07.08-14.08.2012
Po raz trzeci w tym roku w Pokrzywnej odbyło się zgrupowanie karate kadry młodzików z Opolszczyzny. W zgrupowaniu brali udział karatecy z opolskich klubów karate. Zajęcia prowadzone przez trenera koordynatora shihana Tadeusza Brudniaka. Podczas zajęć uczestnicy ćwiczyli elementy kumite oraz formy kata. Z naszego klubu powołania do kadry otrzymali Michał Kowalewicz oraz Beniamin Strzelecki. W zgrupowaniu z naszego klubu  uczestniczyła sensei Izabela Piechota dla niej był to jeden z etapów w przygotowaniu do nowego sezonu startowego. Słowa podziękowania dla naszych podopiecznych za godne reprezentowanie naszego klubu, a rodzicom za dowóz na zgrupowanie.
ZGRUPOWANIE KADRY OPOLSZCZYZNY
Pokrzywna 29.04-01.05.2012
Po raz kolejny w Pokrzywnej odbyło się zgrupowanie karate kadry młodzików z Opolszczyzny. W zgrupowaniu brali udział karatecy z opolskich klubów karate. Zajęcia prowadzone przez trenera koordynatora shihana Tadeusza Brudniaka. Podczas zajęć uczestnicy ćwiczyli elementy kumite oraz formy kata. Z naszego klubu powołania do kadry otrzymali Michał Kowalewicz oraz Beniamin Strzelecki. Słowa podziękowania dla naszych podopiecznych za godne reprezentowanie naszego klubu, a rodzicom za dowóz na zgrupowanie.
ZGRUPOWANIE KARATE
SANTO TORRE

Bielsko-Biała 20-22.04.2012
W dniach 20-22.04.2012r w Bielskim dojo odbyło się zgrupowanie karate z trenerem włoskiej kadry kata shihanem Santo Torre. Organizatorem zgrupowania był Paweł Półtorzycki trener Klubu Sportów Azjatyckich ATEMI  Bielsko-Biała. Program szkolenia dla zawodników zaawansowanych i trenerów obejmował: doskonalenie kata Jion, Nijushiho, Gojushiho Dai, Bassai Dai ze stylu Shito Ryu oraz metodykę przygotowania ogólnego zawodników kata. Nasz Klub reprezentował shihan Zdzisław Tupko, Izabela Piechota, Łukasz, Aleksander Dziura i Michał Kowalewicz.
ZGRUPOWANIE KARATE
Wrocław 01.04.2012
We  Wrocławiu odbyło się 21 międzynarodowe zgrupowanie karate z Hanshi Kennetem Funakoshi 10 dan z USA oraz Waeynem Otto 5 dan Wielka Brytania. Organizatorem zgrupowania był Akademicki Związek Sportowy Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. W zgrupowaniu z naszego klubu uczestniczyli: Wiktor Jaśkowski, Andrzej Mielczarek, Tomasz Grzegorski i Zdzisław Tupko. Po zakończeniu zgrupowania odbył się egzamin na stopnie mistrzowskie dan. Egzamin był egzaminem Polskiego Związku Karate według wymagań FSKA. Miło mi poinformować że Wiktor Jaśkowski zdał egzamin i uzyskał stopień 1 dan. Tomasz Grzegorski zdał egzamin i uzyskał stopień 4 dan. Do egzaminu przystąpił również Zdzisław Tupko. Nasz trener od dzisiaj jest shihanem posiada stopień 5 dan. Gratulujemy wszystkim zdającym uzyskanego wyniku.
ZGRUPOWANIE KADRY OPOLSZCZYZNY
Pokrzywna 17-19.02.2012
Kolejny raz zawodnicy z opolskich klubów karate brali udział w zgrupowaniu kadry Opolszczyzny, które odbywało się w Pokrzywnej. Wśród nich byli nasi podopieczni: Michał Kowalewicz oraz Beniamin Strzelecki. Zajęcia prowadził trener koordynator shihan Tadeusz Brudniak. Celem zgrupowania było podniesienie poziomu wyszkolenia technicznego zawodników oraz przygotowanie do startu w nowym sezonie startowym.
ZGRUPOWANIE KARATE
Pokrzywna 20-24.01.2012
Podczas ferii zimowych w Pokrzywnej w Ośrodku wypoczynkowym Sudety odbyły się konsultacje kadry karate Opolszczyzny. Zajęcia prowadzone były przez trenera koordynatora shihana Tadeusza Brudniaka. W zajęciach z naszego klubu uczestniczyli Michał Kowalewicz oraz Beniamin Strzelecki. W trakcie zajęć zawodnicy ćwiczyli formy kata oraz kumite. Celem zgrupowania było podniesienie poziomu  technicznego zawodników oraz przygotowanie do nowego sezonu startowego.

 

Nasi partnerzy