+48 502 327 667 kkshotokan@onet.eu FACEBOOK

2019-2020

ZIMOWE SEMINARIUM W KUMITE WKF
Łódź 4-5.01.2020
W dniach od 4-5.01.2020r. w Łodzi odbyło się Zimowe Seminarium w Kumite WKF, które poprowadził Anton Nikulin, będący głównym trenerem Kadry Narodowej Ukrainy oraz wychowawcą medalistów turniejów: Karate 1 Premier League, K1 Series A, Mistrzostw Europy, Mistrzostw Świata,  European Games, World Games. Organizatorem seminarium był Witold Wojciechowski, trener klubu Champion-Team z Łodzi. W seminarium uczestniczyło około 300 zawodników z całej Polski. Podczas tego zgrupowania nie mogło zabraknąć reprezentacji naszego klubu. W zajęciach uczestniczyli: Marta Cieślak, Julia Wocka, Wojciech Nowak i Jakub Neiner. Z relacji naszych zawodników wiemy, że są bardzo zadowoleni z udziału w zgrupowaniu. Opiekę nad nimi pełnił pan Krzysztof Nowak.

ZGRUPOWANIE KADRY WOJEWÓDZKIEJ
Pokrzywna 18-20.10.2019
W dniach od 18-20.10.2019 roku w kompleksie wypoczynkowym Chrobry odbyło się ostatnie w tym roku otwarte zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej Opolszczyzny Młodzików, Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców. W zgrupowaniu uczestniczyła liczna grupa karateków z następujących klubów: LKS Zarzewie Prudnik, Nidan Zawadzkie, Stowarzyszenie Sympatyków Sztuk Walki „Bushido” Kędzierzyn-Koźle oraz Klub Karate-do Shotokan Krapkowice. Celem zgrupowania było podniesienie i doskonalenie poziomu sportowego uczestników. Uczestnicy pracowali bardzo intensywnie podczas treningów, ale był również czas na relaks w basenie. Nasz klub reprezentowali: Fabian, Marta, Marek, Jakub, Wojciech. Podczas zgrupowania opiekę oraz zajęcia prowadzili shihan Tadeusz Brudniak, Jolanta Brudniak, Oskar Łuczkiewicz oraz Zdzisław Tupko. Raz jeszcze dziękujemy wszystkim za miło spędzony czas. Praca z takimi zawodnikami oraz trenerami to sama przyjemność.

ZGRUPOWANIE KADRY WOJEWÓDZKIEJ OPOLSZCZYZNY
13-15.09.2019  Pokrzywna
Kolejny raz w tym roku w dniach od 13-15.09.2019 roku odbyło się zgrupowanie Opolskiej Kadry Karate. Tym razem gościliśmy w Wilii Daglesja. W zgrupowaniu uczestniczyła liczna grupa karateków z następujących klubów: LZS Zarzewie Prudnik, Nidan Zawadzkie, Stowarzyszenie Sympatyków Sztuk Walki „Bushido” Kędzierzyn-Koźle oraz Klub Karate-do Shotokan Krapkowice. Celem zgrupowania było podniesienie poziomu sportowego uczestników  i przygotowanie do okresu startowego w drugim półroczu 2019r. Pod okiem swoich sensei Tadeusza Brudniak, Oskara Łuczkiewicz, Zdzisława Tupko zawodnicy doskonalili umiejętności kata i kumite. Nasz klub reprezentowali: Marta Cieślak, Marek Wojtala, Jakub Neiner, Wojciech Nowak. Dziękujemy wszystkim trenerom za wysiłek włożony w przygotowanie naszych podopiecznych oraz za opiekę nad uczestnikami zgrupowania. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za zaangażowanie podczas treningów oraz za wspólnie spędzone chwilę. Kolejny raz warto podkreślić, że praca z takimi zawodnikami oraz trenerami to sama przyjemność.

SEMINARIUM KATA
06-08.09.2019 Głubczyce
W dniach od 06-08.09.2019 roku w Głubczycach kolejny raz odbyło się Seminarium kata prowadzone przez Maestro Santo Torre z Włoch 8 dan. Organizatorem zgrupowania był LZS Karate-do Głubczyce Janusz Hołda. W trakcie seminarium odbyły się konsultacje treningowe kata Kadry Wojewódzkiej Młodzików Opolszczyzny. Celem konsultacji był udział w seminarium szkoleniowym prowadzonym przez Maestro Santo Torre mające na celu podniesienie poziomu technicznego kata. Opiekę nad zawodnikami kadry pełnił trener koordynator shihan Tadeusz Brudniak. W seminarium uczestniczyli karatecy z różnych regionów Polski oraz Europy. Podczas seminarium ćwiczono  kata San Saj, Gankaku i Unsu. W zajęciach  nasz klub reprezentowali: Marta Cieślak, Wojtek Nowak oraz Jakub Neiner. Dziękuję naszym podopiecznym za zaangażowanie podczas treningów. Udział w seminarium był realizowany w ramach działań wspieranych przez Gminę Krapkowice.

LETNIE ZGRUPOWANIE KARATE
24.07-04.08.2019 MIELNO


ZGRUPOWANIE KADRY WOJEWÓDZKIEJ
20-22.06.2019  Pokrzywna
W dniach 20-22.06.2019 w Pokrzywnej w Ośrodku Wypoczynkowym „Sudety”, odbyło się kolejne w tym roku zgrupowanie Wojewódzkiej Kadry Opolszczyzny. W zgrupowaniu uczestniczyła liczna grupa karateków z następujących klubów: LKS Zarzewie Prudnik, Stowarzyszenie Sympatyków Karate „Bushido” Kędzierzyn-Koźle, LZS Głubczyce oraz Klub Karate-do Shotokan w Krapkowicach. Zajęcia prowadzili: Tadeusz Brudniak, Oskar Łuczkiewicz i Zdzisław Tupko. Nasz klub reprezentowali: Marta Cieślak, Marek Wojtala, Jakub Neiner, Wojciech Nowak i Michał Szostecki. Rywalizacja z rówieśnikami z innych klubów, daje możliwość podnoszenia umiejętności oraz zwiększa doświadczenie zawodnika. Podczas treningów doskonalono elementy kihon, kata, kumite oraz wykonywano ćwiczenia ogólnorozwojowe. Dziękujemy wszystkim trenerom za wysiłek włożony w przygotowanie naszych podopiecznych oraz za opiekę nad uczestnikami zgrupowania. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za zaangażowanie, zdyscyplinowanie podczas treningów oraz za wspólnie spędzone chwile.

ZIMOWE ZGRUPOWANIE KARATE
30.04-02.05.2019 Pokrzywna
Po raz trzeci w tym roku w okresie od 30.04-02.05.2019r. w kompleksie Hotelowym  „CHROBRY” w Pokrzywnej odbyło się zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej Młodzików, Juniorów młodszych, Juniorów i Młodzieżowców. W zgrupowaniu uczestniczyli zawodnicy z Opolskich klubów karate z Krapkowic, Kędzierzyna-Kożla, Prudnika oraz Zawadzkiego. Nasz Klub reprezentowała pięcioosobowa ekipa w składzie: Marta Cieślak, Marek Wojtala, Jakub Neiner, Wojciech Nowak, Michał Szostecki. Celem zgrupowania było podniesienie poziomu sportowego uczestników i kontynuacja przygotowanie do sezonu startowego w 2019 roku. Podczas zgrupowania opiekę oraz zajęcia prowadzili shihan Tadeusz Brudniak, Jolanta Brudniak oraz Oskar Łuczkiewicz.
ZGRUPOWANIE KADRY WOJEWÓDZKIEJ OPOLSZCZYZNY
29-31.03.2019  Pokrzywna
W dniach 29-31.03.2019 w Pokrzywnej w Ośrodku Wypoczynkowym „Sudety”, odbyło się pierwsze w tym roku zgrupowanie zawodników Wojewódzkiej Kadry Opolszczyzny. W zgrupowaniu uczestniczyła bardzo liczna grupa karateków z następujących klubów: LZS Zarzewie Prudnik, Nidan Zawadzkie, Stowarzyszenie Sympatyków Sztuk Walki „Bushido” Kędzierzyn-Koźle oraz Klub Karate-do Shotokan Krapkowice. Zajęcia prowadzili: Jolanta  i Tadeusz Brudniakowie, Oskar Łuczkiewicz i Zdzisław Tupko. Nasz klub reprezentowali: Marta Cieślak, Marek Wojtala, Jakub Neiner, Wojciech Nowak i Michał Szostecki. Możliwość ćwiczenia z rówieśnikami z innych klubów, daje możliwość podnoszenia umiejętności oraz zwiększa doświadczenie zawodnika. Podczas treningów ćwiczono elementy kata oraz kumite. Na zakończenie zgrupowania odbyły się sparingi kumite. Dziękujemy wszystkim trenerom za wysiłek włożony w przygotowanie naszych podopiecznych oraz za opiekę nad uczestnikami zgrupowania. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za zaangażowanie podczas treningów oraz za wspólnie spędzone chwile.
ZIMOWE ZGRUPOWANIE KARATE
03-08.02.2019 Pokrzywna
W dniach od 3-8.02.2019r. w kompleksie Hotelowym  „CHROBRY” w Pokrzywnej odbyło się zgrupowanie Karate. W zgrupowaniu uczestniczyli zawodnicy z Opolskich klubów Karate z Krapkowic, Kędzierzyna-Kożla, Prudnika oraz Zawadzkiego. Celem zgrupowania było podniesienie poziomu sportowego uczestników i przygotowanie do sezonu startowego w 2019 roku. Podczas zgrupowania opiekę oraz zajęcia prowadzili shihan Tadeusz, Jolanta Brudniak. Nasz Klub reprezentowali:  Marta Cieślak, Jakub Neiner, Wojciech Nowak. Z relacji uczestników oraz z prezentowanych zdjęć należy stwierdzić, że było ciężko ale  uczestnikom bardzo się podobało.
SEMINARIUM  KUMITE WKF
02.02.2019  Zawadzkie
W dniu 02 lutego 2019r. w Zawadzkiem odbyło sie kolejne V Seminarium Kumite WKF Sparing Camp, którego organizatorem był Klub Karate Nidan z Zawadzkiego.  W treningach wzięło udział ponad 100 uczestników z różnych klubów z  Polski. Zajęcia prowadzone przez sensei Janusza Harast z Łodzi. Z naszego klubu udział w zgrupowaniu brali: Fabian Glacel, Jakub Neiner, Marta Cieślak, Wojtek Nowak, Filip Bień. Miła atmosfera, ciekawe treningi, na zakończenie luźne sparingi partnerami z innych klubów. Dziękuję wszystkim za poświecony czas oraz zaangażowanie podczas treningów. Rodzicom dziękuję za opiekę oraz pomoc przy dowozie na Seminarium. Od jutra dla niektórych dalej ferie natomiast trójka naszych podopiecznych: Marta, Jakub i Wojtek spędzą  czas na  zgrupowaniu karate w Pokrzywnej.
ZIMOWE SEMINARIUM W KUMITE WKF
 5-6.01.2019  Łódź
W dniach od 5-6.01.2018r. w Łodzi odbyło się Zimowe Seminarium w Kumite WKF, które poprowadził Anton Nikulin będący głównym trenerem Kadry Narodowej Ukrainy. Gościem specjalnym był reprezentant Ukrainy Stanislaw Horuna, wielokrotny medalista Mistrzostw Świata WKF i Mistrzostw Europy EKF. Organizatorem seminarium był Witold Wojciechowski, trener klubu Champion-Team z Łodzi. W seminarium uczestniczyło ponad 200 zawodników z całej Polski. Podczas tego zgrupowania nie mogło zabraknąć reprezentacji naszego klubu. W zajęciach uczestniczyli: Marta Cieślak, Michał Szostecki, Wojciech Nowak i  Jakub Neiner. Opiekę nad nimi pełnił trener Zdzisław Tupko.

Nasi partnerzy