+48 502 327 667 kkshotokan@onet.eu FACEBOOK

PUCHAR GÓR OPAWSKICH PRUDNIK-2019

W Prudniku, 09.11.2019r., odbył się Międzynarodowy Turniej Karate „Puchar Gór Opawskich”. Do rywalizacji przystąpiło około 210 zawodników z 17 klubów z Polski, Czech i Ukrainy. Odmłodzona dziewięcioosobowa reprezentacja Klubu Karate-do SHOTOKAN Krapkowice startująca wspólnie z Wrocławskim Klubem Sportów Azjatyckich „Budokan” z Wrocławia w składzie: Julia Huras, Magdalena Czarnopolska, Amelia Trocha, Marcin Trocha, Fabian Glacel, Marek Wojtala, Marta Cieślak, Jakub Neiner, Florian Wons wywalczyła 6 medali, z czego: 3 złote, 1 srebrny i 2 brązowe. Miejsce pierwsze zajęli: Fabian Glacel w konkurencji kumite indywidualne chłopców 8-9 lat (+35 kg), Marta Cieślak w konkurencji kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (-45kg), Jakub Neiner w  konkurencji kumite indywidualne chłopców 12-13 lat (-50 kg). Miejsca drugie zajęła: Julia Huras w konkurencji kumite indywidualne dziewcząt 8 lat (fantom). Miejsca trzecie zajęli: Marta Cieślak w konkurencji kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat oraz w konkurencji kata indywidualne dziewcząt 14-15 lat. Miejsca piąte zajęli: Glacel Fabian w konkurencji kata indywidualne chłopców 9 lat, Julia Huras w konkurencji kata indywidualne dziewcząt 8 lat, Florian Wons w konkurencji kata indywidualne  juniorów. Miejsce siódme: Wojtala Marek w konkurencji kata indywidualne chłopców 12-13 lat,  Jakub Neiner w konkurencji kata indywidualne juniorów młodszych. Opiekę nad zawodnikami pełnili Sylwia, Zdzisław Tupko. Bardzo dziękujemy wszystkim zawodnikom za postawę podczas startu. Rodzicom za doping oraz dowóz zawodników na zawody. Zawody były realizowane w ramach działań wspieranych przez Gminę Krapkowice.