+48 502 327 667 kkshotokan@onet.eu FACEBOOK

MISTRZOSTWA POLSKI W KARATE SHOTOKAN - 2020

Zmęczeni, trochę poobijani, ale szczęśliwi wróciliśmy ze stylowych Mistrzostw Polski w Karate SHOTOKAN, które odbyły się w Stargardzie 17.10.2020r. W zawodach, ze względu na pandemię, startowało 17 klubów z Polski. Nasz klub reprezentowali: Julia Wocka, Wojtek Nowak, Michał Talaga i Jakub Neiner. Opiekę nad naszymi zawodnikami pełnił shihan Zdzisław Tupko. Pomimo pierwszego, po długim czasie, startu naszych zawodnikach w zawodach według przepisów ESKA, należy go uznać za udany. Łącznie wywalczyliśmy sześć medali: trzy srebrne oraz trzy brązowe. Drugie miejsca wywalczyli: Julia Wocka w konkurencji kata indywidualne seniorek i w konkurencji  kumite indywidualne seniorek oraz  drużyna w składzie: Wojciech Nowak, Michał Talaga i Jakub Neiner startująca w konkurencji kata drużynowe młodzików  14-15 lat. Miejsca trzecie zdobyli - Michał Talaga i Jakub Neiner w konkurencji kumite indywidualne młodzików 14-15 lat oraz drużyna w składzie: Wojciech Nowak, Michał Talaga i Jakub Neiner w konkurencji kata drużynowe kadetów. Gratulujemy naszym zawodnikom udanego startu.