+48 502 327 667 kkshotokan@onet.eu FACEBOOK

MISTRZOSTWA OPOLSZCZYZNY

Udziałem w Otwartych Mistrzostwach Opolszczyzny w karate WKF zakończyliśmy sezon startowy naszych zawodników w okresie od września 2018 do czerwca 2019. Organizatorem zawodów był LZS Zarzewie Prudnik. W zawodach startowało 150 zawodników z 11 klubów  z Czech i Polski. Nasz klub reprezentowała 9-osobowa drużyna w składzie: Fabian Glacel, Szymon Hadamek, Marcin Trocha, Amelia Trocha, Natalia Cieślińska, Marek Wojtala, Jakub Neiner, Marta Cieślak, Wojtek Nowak. Łącznie zdobyliśmy 10 medali z czego: 1 złoty, 3 srebrne i 6 brązowych. Miejsca pierwsze zdobyli: Wojtek Nowak w konkurencji kumite indywidualne chłopców 14-15 lat (+57kg). Miejsca drugie zdobyli: Fabin Glacel w konkurencji kumite indywidualne chłopców 8-9 lat (-35kg), Marta Cieślak  w konkurencji kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat oraz Jakub Neiner w konkurencji kumite indywidualne chłopców 12-13 lat (-45kg). Miejsca trzecie zajęli: Fabian Glacel w konkurencji kata indywidualne chłopców 8 lat, Szymon Hadamek  w konkurencji kata indywidualne chłopców 8 lat oraz w konkurencji kumite indywidualne chłopców  8-9 lat (-35kg), Marek Wojtala w konkurencji kata indywidualne chłopców 11 lat, Marta Cieślak w konkurencji kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (+40kg). Drużyna chłopców w składzie: Marcin Trocha, Marek Wojtala, Jakub Neiner w konkurencji kata drużynowe chłopców 10-13 lat. Miejsca piąte: Wojciech Nowak w konkurencji kata indywidualne chłopców, Marek Wojtala w konkurencji kumite indywidualne chłopców 11 lat (+40kg). Miejsce siódme: Natalia Cieślińska w konkurencji kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat. Udane zawody dobry start naszych podopiecznych. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim zawodnikom za postawę i wolę walki, a rodzicom za poświęcony czas, doping podczas startu naszych zawodników oraz za dowóz na zawody.Udział w zawodach realizowany w ramach działań wspieranych przez Gminę Krapkowice.